Фруктосховища: свіжі плоди круглий рік

Для того щоб виростити гідний урожай фруктів, будь-якому аграрію доводиться витратити чимало сил і фінансових коштів. І тим актуальніше постає питання збереження цього врожаю. Ідеальним засобом вирішення проблеми є будівництво фруктосховища.

Залежно від виду і технологічного оснащення фруктосховища призначені, як для тривалого зберігання, так і для короткострокового (проміжного). Але і в тому, і в іншому випадку зберігання фруктів повинно здійснюватися за певних умов, що виражаються в підтримці особливого рівня температурних режимів, вологості і вентиляції повітря, його складу. Сучасні технології дозволяють сьогодні створювати сховища для фруктів зі штучним повітряним охолодженням, що дає можливість зберігати плоди до 9 місяців.

Найчастіше при проектуванні фруктосховища приміщення для зберігання об'єднуються в блоки, що допомагає забезпечити вимоги до гарної теплоізоляції і герметичності огороджувальних конструкцій. Холодопостачання таких сховищ, в залежності від обсягу, може бути централізоване та децентралізоване. Децентралізоване холодопостачання забезпечується холодильними установками середньої потужності, які розміщуються зовні будівлі під навісами. Для габаритних фруктосховищ використовуються централізовані системи холодопостачання великої потужності, що розміщуються в спеціально призначених для цього машинних приміщеннях. Конденсатори і компресори таких систем мають водяне охолодження з оборотною системою водопостачання.

Одним з лідерів в сфері промислового холодильного обладнання, що використовується для оснащення фруктосховищ, є спеціалізована інжинірингова компанія «Нордес». Перевагою співпраці з цим виробником є не тільки висока якість його продукції, але і послуги з ремонту холодильного обладнання. Адже кожному ясно до яких необоротних наслідків може привести поломка холодильних установок в сховищах для фруктів. До того ж ціни на вироблене компанією холодильне обладнання найоптимальнішим чином відповідають співвідношенню «ціна-якість».

Читайте також
чт, 07/11/2019 - 10:31

Холодильне обладнання є важливою складовою багатьох торгових і промислових підприємств.

чт, 07/11/2019 - 10:34

Людина ще не пристосувався обходитися без холодильника, точно також і керівник підприємства, не мислить існування свого бізнесу без холодильного обладнання.

чт, 07/11/2019 - 10:27

В останнє десятиліття стало дуже популярним придбання всілякої техніки і промислового устаткування зарубіжних виробників.

Ми знаходимося за адресою:
01013, г. Киев, ул. Промислова, 4, оф.206

Телефонуйте:
Тел .: +38 (044) 332-70-03
факс: +38 (044) 332-70-01