Установка холодильного обладнання

Установка холодильного оборудования

Промислове та складське холодильне обладнання - найбільш важлива складова торговельних і багатьох виробничих підприємств, овоче - і фруктосховищ, цехів по заморожуванню і переробці харчових продуктів. Правильно підібрані потужності холодильних агрегатів і грамотна установка холодильного обладнання, яка повинна виконуватися на основі розробленої проектної документації, забезпечують його надійне функціонування.

Залежно від складності холодильного обладнання, його установку можна розділити на кілька видів:

  • установка обладнання з мінімальною продуктивністю, яке поставляється в діючому стані. Монтаж такого устаткування полягає в його закріпленні на призначеному місці, підключенні до електроживлення і пуско-налагоджувальних роботах.
  • установка обладнання продуктивністю 100-120 кВт. Вона має на увазі розміщення агрегатів у спеціально призначених для них приміщеннях, монтаж трубопроводів холодильного агента і теплоносія.
  • установка обладнання продуктивністю понад 120 кВт. З огляду на те, що поставляється таке обладнання окремими вузлами, його монтаж найбільш складний і трудомісткий.

Проведенню робіт по установці промислового холодильного обладнання повинно передувати ретельне вивчення проекту і характеристик встановленого обладнання. Установка холодильного обладнання включає в себе монтаж агрегатів, компресорів, систем трубопроводів для холодильного агенту і теплоносія, допоміжних механізмів. Всі роботи повинні проводитися в суворій послідовності і з дотриманням всіх технічних вимог. Саме від грамотного монтажу та професійно проведених пуско-налагоджувальних робіт залежить ефективність і довгий термін служби холодильного обладнання. Тому таку важливу справу слід доручати тільки спеціалізованим організаціям, які мають великий досвід роботи в даній сфері.

Одним з таких підприємств є інжинірингова компанія «Холодильні Технології« НОРДЕС ». З огляду на те, що наше підприємство займається виробництвом промислового холодильного обладнання, його установка, монтаж і обслуговування є частиною нашої роботи.

Ми знаходимося за адресою:
01013, г. Киев, ул. Промислова, 4, оф.206

Телефонуйте:
Тел .: +38 (044) 332-70-03
факс: +38 (044) 332-70-01