Українське холодильне обладнання. Переваги вітчизняного складання

В останнє десятиліття стало дуже популярним придбання всілякої техніки і промислового устаткування зарубіжних виробників. Звеличувати гідності західних і не звертати увагу на вітчизняні фірми - цей принцип втілився у деяких споживачів в символ успішності розвитку бізнесу в будь-якій сфері нашої життєдіяльності. І можна з упевненістю сказати, що в цьому їх велика помилка.

Почати хоча б з того, що використання сучасних технологій і стрімке зростання науково-технічного прогресу вивів цілий ряд наших підприємств-виробників в лідери відповідного сегменту. Саме тому більша частина продукції, що випускається у нас, відправляється на експорт. Цінова доступність і постійна наявність на ринку запасних частин - другий істотний плюс на користь вітчизняного виробництва. Ну і, звичайно, не можна не враховувати той факт, що вітчизняний виробник завжди враховує специфіку власного ринку, а, отже, його продукція більш прийнятна для споживачів.

Все вищесказане самим безпосереднім чином відноситься і до виробників холодильного обладнання: якість їх продукції нітрохи не поступається імпортним аналогам, так як випускається воно на базі комплектуючих провідних європейських виробників. А можливість індивідуального підходу до замовника дозволяє зробити спеціальну комплектацію, що задовольняє конкретним потребам конкретного підприємства.

Це відмінно доводить на власному прикладі інжинірингова компанія «Холодильні Технології «НОРДЕС» - виробник холодильного обладнання будь-якої складності і спрямованості. Вирішивши купити холодильне обладнання цього виробника, ви уникнете масу проблем і отримаєте безліч переваг, серед яких важливе місце займають установка холодильного обладнання і його сервісне обслуговування. Також в разі поломки або виходу з ладу всієї системи в цілому або окремого агрегату, ремонт холодильного обладнання буде проведений фахівцями, які досконально вивчили всі його плюси і мінуси. А це означає, що втрати від простою устаткування у вас будуть мінімальними, що в кінцевому підсумку позначається на ефективності фінансової діяльності будь-якого підприємства, пов'язаного з холодильним обладнанням.

 

Читайте також
чт, 07/11/2019 - 10:34

Людина ще не пристосувався обходитися без холодильника, точно також і керівник підприємства, не мислить існування свого бізнесу без холодильного обладнання.

чт, 07/11/2019 - 10:31

Холодильне обладнання є важливою складовою багатьох торгових і промислових підприємств.

чт, 07/11/2019 - 10:32

До промислового холодильного обладнання пред'являється цілий ряд вимог: так, наприклад, холодильні камери повинні регулювати ступінь заморозки, мати різні температурні ре

Ми знаходимося за адресою:
01013, г. Киев, ул. Промислова, 4, оф.206

Телефонуйте:
Тел .: +38 (044) 332-70-03
факс: +38 (044) 332-70-01