Холодильне обладнання від виробника - економія і ефективність підприємств

Холодильне обладнання є важливою складовою багатьох торгових і промислових підприємств. Деякі з них навіть виникли саме завдяки виробництву відповідного обладнання: так, наприклад, холодильне обладнання для овочів дозволило створювати спеціальні овочесховища, які забезпечують надійну і довготривалу збереженість врожаю. Але ефективна працездатність будь-якого обладнання залежить, перш за все, від правильного вибору.

Холодильне обладнання в Києві, та й в інших містах України, представлено сьогодні найширшим асортиментом окремих агрегатів або повністю укомплектованих систем вітчизняного і зарубіжного виробництва в самій різної цінової категорії. Однак слід зазначити, що ціна на холодильне обладнання в деяких торгових точках найчастіше буває невиправдано завищена. Це пояснюється багатьма факторами, в числі яких не останню роль відіграє багатоступінчастий шлях цього обладнання від виробника до покупця. Тому набагато вигідніше купувати холодильне обладнання безпосередньо у виробників. До того ж, це дає і ряд додаткових переваг, у вигляді професійного монтажу та кваліфікованого сервісного обслуговування холодильного обладнання.

Для компанії «Холодильні Технології «НОРДЕС» виробництво і продаж холодильного обладнання - це основна професійна діяльність, яка дозволяє нам задовольняти потреби різних клієнтів, пропонуючи продукцію найвищої якості, завжди строго дотримуючись терміну поставки. Наше холодильне обладнання виробляється на базі комплектуючих від провідних європейських виробників. Тому воно нітрохи не поступається в якості закордонним аналогам, а часто і перевершує його, так як в своїй роботі ми ще враховуємо і специфіку українського ринку в галузі використання холодильного обладнання.

Крім виробництва та продажу холодильного обладнання, наша компанія здійснює проектування і монтаж холодильних систем будь-якої складності.

Читайте також
ср, 03/13/2019 - 20:59

Небагато людей знайомі з терміном «холодильні установки», тому не кожен і знає про їх призначення. Наше завдання розповісти, що ж це таке, і для чого вони призначені.

чт, 07/11/2019 - 10:27

В останнє десятиліття стало дуже популярним придбання всілякої техніки і промислового устаткування зарубіжних виробників.

чт, 07/11/2019 - 10:32

До промислового холодильного обладнання пред'являється цілий ряд вимог: так, наприклад, холодильні камери повинні регулювати ступінь заморозки, мати різні температурні ре

Ми знаходимося за адресою:
01013, г. Киев, ул. Промислова, 4, оф.206

Телефонуйте:
Тел .: +38 (044) 332-70-03
факс: +38 (044) 332-70-01