Ремонт холодильного обладнання

Холодильне обладнання відрізняється складною конструкцією, що обумовлює певні труднощі при техобслуговуванні.

ремонт холодильного оборудования

Холодильне обладнання жодним чином не відноситься до апаратури, яку може відремонтувати будь-яка людина з мінімальним набором інструментів і навичками роботи з технікою. Якщо холодильна установка виходить з ладу, займатися її ремонтом повинен тільки майстер з належним рівнем підготовки, знайомий з усіма тонкощами її конструкції.

Компанія «Холодильні Технології «Нордес» надає 100% гарантію, що ремонт холодильної техніки, незалежно від складнощів конструкції і поломки, буде виконаний на найвищому рівні. Варто акцентувати увагу на тому, що наша компанія випускає обладнання для охолодження, тому ми в повній мірі володіємо технічними можливостями для оперативного усунення будь-яких неполадок.

Якісна діагностика промислового холодильного обладнання

Оскільки перед проведенням ремонту наші фахівці обов'язково проводять всебічну перевірку обладнання, ми можемо гарантувати ідеальні результати проведеної роботи.

Майстри нашої компанії проведуть комплексну діагностику, виконають оцінку стану, в якому знаходиться обладнання, проаналізують його ремонтопридатність. У більшості випадків ми виконуємо ремонт холодильного обладнання за місцем, але якщо такої можливості немає, тоді обладнання доставляється в сервісний центр, де і піддається всім необхідним маніпуляціям.

Пошук та усунення несправностей холодильного обладнання відбувається в кілька етапів:

  • Розбирання холодильної установки;
  • Очищення всіх вузлів системи;
  • Виявлення зношених деталей і заміна їх новими.

Завдяки компанії «Холодильні Технології «Нордес» ви можете розраховувати на оперативний і якісний ремонт компресорів, чілерів.

Нюанси ремонту промислового холодильного обладнання

Відзначимо, що ми підходимо до ремонту, як дрібної холодильної техніки, так і холодильного устаткування промислового типу, з однаковою відповідальністю. Відрізняється лише масштаб робіт, який залежить від особливостей конструкції техніки.

Звичайно ж, невеликі холодильники, холодильні вітрини, які використовуються в магазинах, невеликих ресторанах, відрізняються більш простою конструкцією, ніж промислове холодильне обладнання. Саме з цієї причини ремонт невеликих холодильних агрегатів, як правило, проводиться на об'єкті.

Ремонт холодильного обладнання, яке застосовується в промислових сферах, може викликати певні проблеми, наприклад, у майстра не виявиться з собою підходящої деталі для заміни. У деяких випадках може знадобитися проведення складного етапу ремонту, що можливо тільки на наших виробничих потужностях.

У будь-якому випадку, якщо цінне холодильне обладнання відмовляється працювати, наша оперативна допомога допоможе вам уникнути тривалого простою.

Послуги, що надаються

У компанії «Нордес» ви можете замовити ремонт обладнання різних груп, а також супутні послуги:

  • Генератори льоду, холодильні вітрини, рефрижератори;
  • Холодильне обладнання для торгових залів, холодильні шафи;
  • Комплексна діагностика і сервісне обслуговування.

Всі співробітники компанії «Нордес» мають високу кваліфікацію, яку постійно підвищують, завдяки безперервному навчанню. Кожен майстер, з багаторічним досвідом роботи, ознайомлений з цінними навичками і інноваційними технологіями ремонту, і знає, як ефективно застосувати їх на практиці.

Варто нагадати, що техобслуговування і профілактичний огляд, які вчасно проведені співробітниками компанії «Нордес», дозволять знизити ризик виникнення великих поломок.

Ми знаходимося за адресою:
01013, г. Киев, ул. Промислова, 4, оф.206

Телефонуйте:
Тел .: +38 (044) 332-70-03
факс: +38 (044) 332-70-01