Обслуговування холодильного обладнання

Обслуживание холодильного оборудования

Обслуговування холодильного обладнання являє собою комплекс заходів, що дозволяють підтримувати і при необхідності проводити ремонт холодильного обладнання, відновлювати робочий стан холодильних установок і агрегатів, тобто, включає в себе дві складові: технічне (сервісне) обслуговування і ремонт.

Технічне обслуговування будь-яких видів холодильного обладнання полягає в сукупності певних дій, які повинні проводитися не рідше одного разу на місяць. Це дає можливість підтримувати працездатність обладнання, збільшуючи тим самим термін його експлуатації.

Проводитися ці роботи можуть як відділами техпідтримки підприємства-власника даного обладнання, так і спеціалізованими фірмами, що надають послуги з ремонту та обслуговуванню холодильного обладнання.

Уклавши договір на обслуговування промислового холодильного обладнання і агрегатів з нашою компанією, ви отримуєте ряд переваг:

  • ТОВ «Холодильні Технології «НОРДЕС» є виробником холодильного обладнання і, отже, наші фахівці максимально точно представляють всі тонкощі і нюанси роботи цього обладнання, що самим позитивним чином позначається на його технічному обслуговуванні.
  • Здійснюючи продаж холодильного обладнання, ми, природно, забезпечуємо і його гарантійне обслуговування. Тому подальше післягарантійне обслуговування тими ж фахівцями, які досконально вивчили всі його плюси і мінуси, без сумніву, підвищить ефективність його експлуатації.
  • Великий вплив на якість роботи холодильних установок надає його правильне введення в експлуатацію. Наша компанія забезпечить монтаж холодильного обладнання з дотриманням усіх вимог до установки.
  • З огляду на специфіку нашого підприємства, ми постійно вдосконалюємося саме в області технічного прогресу, що зачіпає виробництво і обслуговування холодильного обладнання, що відбивається на високій якості нашої роботи.

Нашим клієнтам ми готові запропонувати не тільки планову технічну перевірку холодильних установок, а й сезонну, що дуже актуально для об'єктів, на яких позначається суттєва зміна навколишнього середовища протягом року.

Грамотне проведене технічне обслуговування промислового холодильного обладнання і агрегатів не тільки продовжить термін його служби, але і підвищить працездатність.

Ми знаходимося за адресою:
01013, г. Киев, ул. Промислова, 4, оф.206

Телефонуйте:
Тел .: +38 (044) 332-70-03
факс: +38 (044) 332-70-01