Більше інформації про техніку - більше користі в побуті

Людина ще не пристосувався обходитися без холодильника, точно також і керівник підприємства, не мислить існування свого бізнесу без холодильного обладнання.

Однак зробити правильний вибір не завжди легко, а навпаки досить складно. Полегшити вибір можуть сучасні сайти з відповідною тематикою. За допомогою такого Інтернет-магазину можна вибрати і купити холодильне обладнання.

Для цього вам варто прочитати всю актуальну інформацію про новинки товарів. Якщо є можливість, то можна поспілкуватися в офісі компанії, яка вас цікавить. Там досвідчені фахівці розкажуть вам про всі достоїнства і недоліки того чи іншого обладнання.

Варто відзначити, що холодильне обладнання можна вважати одним з найбільш корисних винаходів за всю історію людства.

Сьогодні вже неможливо уявити собі життя без штучного холоду, який виробляється за допомогою фреонових холодильних агрегатів. До цього устаткування можна віднести холодильні та морозильні шафи, морозильні ларі, вітрини, холодильні камери. Їх можна застосувати, як в побутових, так і в промислових цілях. А якщо сказати простіше, то практично у всіх галузях господарства. З цим обладнанням можна зберегти свіжість продуктів, зберегти якість медичних препаратів, плазми крові, квітів, і, звичайно ж, кондитерських виробів. Лід виробляється за допомогою генераторів льоду, які використовуються потім в харчових і нехарчових цілях.

Так що без холодильного обладнання просто не можна уявити собі життя. Жоден магазин, квартира, поліклініка або ресторан не обходиться без нього.

Холодильна камера є зручним і практичним видом холодильного обладнання. Його призначення зводиться до того, щоб охолоджувати і заморожувати різну продовольчу продукцію.

Холодильні камери бувають різними. Наприклад, холодильна камера заморожування потрібна для того, щоб заморозити фасоване м'ясо або м'ясо в напівтушах, рибу цілком або в брикетах, багато інших напівфабрикатів, пельмені, чебуреки і т.п. Вони циркулюють в циклічному режимі при періодичному завантаженні і вивантаженні продукції.

Щоб заморозити продукти потрібно від 3-х до 24-х годин. Бувають ще холодильні камери шокової заморозки або тунелі. Шокової - значить дуже швидкої заморозки, протягом 1-1,5 годин.

Холодильні камери зберігання потрібні для охолодження або заморожування продуктів, зберігання лікарських засобів або для дозрівання фруктів, наприклад, бананів і т.п.
Холодильні камери діляться на середньотемпературні і низькотемпературні холодильні камери. Перші здатні працювати в температурному діапазоні від + 10 до -5 градусів. Вони необхідні для того, щоб охолоджувати або заморожувати продукти харчування, овочі, фрукти, зберігати властивості лікарських засобів і багато іншого. Низькотемпературні морозильні камери працюють в іншому температурному режимі, а від -15 до -25 градусів починається їх правильна робота. Вони більше необхідні для заморожування м'яса, котлет, риби та інших напівфабрикатів. Вони, зазвичай, працюють в циклічному режимі при періодичному завантаженні і вивантаженні продукції.

Є ще одна сучасна новинка. У нашому світі існують ще й промислові водоохолоджувачі. По - іншому вони називаються чиллерамі. Їх призначення зводиться до того, щоб охолодити воду або рідину, яка, як правило, складається з води з добавками, а також застосовуються в повітряному охолодженні промислового обладнання.

Чиллери працюють в різному діапазоні потужностей: від декількох кіловат до мегават. Є й ті, в які входить ще й тепловий насос, який дозволяє отримувати гарячу воду.

Читайте також
чт, 07/11/2019 - 10:31

Холодильне обладнання є важливою складовою багатьох торгових і промислових підприємств.

ср, 03/13/2019 - 21:07

Для того щоб виростити гідний урожай фруктів, будь-якому аграрію доводиться витратити чимало сил і фінансових коштів.

чт, 07/11/2019 - 10:27

В останнє десятиліття стало дуже популярним придбання всілякої техніки і промислового устаткування зарубіжних виробників.

Ми знаходимося за адресою:
01013, г. Киев, ул. Промислова, 4, оф.206

Телефонуйте:
Тел .: +38 (044) 332-70-03
факс: +38 (044) 332-70-01