Вибираємо холодильне обладнання "на століття"

Сучасні морозильні камери вже можна сміливо назвати інтелектуальними системами. Вони здатні самостійно вимикатися в форс-мажорних ситуаціях і "підлаштовуватися" під оптимальну температуру зберігання продуктів. Так, виробники не перестають балувати споживачів новими опціями і нестандартними конфігураціями обладнання. Тому покупець просто губиться в такому розмаїтті. Як же вибрати холодильне обладнання, щоб і всім вимогам задовольняло, і ціна не кусалася і за зайві функції не переплачувати?

З побутовими холодильниками проблем не виникає. Тут досить відштовхуватися від необхідної потужності, максимальної температури заморозки, класу енергоспоживання і габаритів. Залишається тільки вибрати агрегат, який відповідає вашим вимогам і бюджету. Якщо ж ми шукаємо довговічне і надійне промислове холодильне обладнання, то радимо не обмежуватися готовими конструкторськими і технологічними рішеннями.

Так, зараз можна без проблем купити холодильні установки будь-яких типів і розмірів, починаючи від морозильних шаф і закінчуючи холодильними складами. Такий варіант цілком прийнятний, якщо вам потрібно оснастити міні-цех або торговий павільйон. А якщо площа приміщення 500 м²? Тут без проектування, постачання і монтажу холодильного обладнання не обійтися. А щоб воно максимально відповідало вашим вимогам і технологічним завданням, замовляйте виготовлення агрегатів на базі комплектуючих європейських виробників. Навіщо?

Наприклад, якщо вам потрібно обладнання для шокової заморозки м'яса при температурі -25 - -45 ° С, то недоцільно купувати агрегати "на всі випадки життя", які підходять і для охолодження, і для заморозки. До того ж, чим більше об'єм камери, тим більше споживається електроенергії. Навіщо марні витрати?

Індивідуальне виготовлення холодильного обладнання вигідно і тим, що ви завжди можете вибрати якісну "начинку", а не задовольнятися тим, що йде в комплекті. Якщо це наповнювач для сендвіч-панелей, то пінополіуретан послужить вам добру службу. Йому байдуже волога і вогонь. Пінополіуретан легкий і не піддається гниттю. А корозія не торкається до цього практичного і довговічного матеріалу. Що стосується комплектуючих для майбутньої установки, то ви не помилитеся, якщо виберете таких європейців, як Bitzer, ЕСО, Danfoss-Maneurop, Frascold, Speerall, Ziehl-Abegg і т.д. Їх об'єднує висока зносостійкість, стійкість до механічних пошкоджень і інтелектуальні рішення, закладені виробниками.

Наприклад, випарник ЕСО має срібні панелі. Тому він легко взаємодіє з будь-якими сучасними холодоагентами. Крім того, корпус виготовлений з алюмінію і магнію. Цим і пояснюється його надзвичайна стійкість до будь-яких пошкоджень. Ще один плюс - автоматизація процесів, портативність пристроїв і безшумна робота. Якщо холодильні камери в стандартному виконанні часто залишаються "примхливими" до температурних перепадів, то при складанні упор робиться на бездоганну роботу, як на вулиці, так і в провітрюваному приміщенні. Тому не дивно, що обладнання на базі комплектуючих деталей європейських виробників впевнено "вириває" перемогу у "конвеєрних" агрегатів.

Як бачите, холодильне обладнання вашої мрії - справа лише вмілого проектування і вибору надійного виробника комплектуючих.

Читайте також
чт, 07/11/2019 - 10:27

В останнє десятиліття стало дуже популярним придбання всілякої техніки і промислового устаткування зарубіжних виробників.

чт, 07/11/2019 - 10:34

Людина ще не пристосувався обходитися без холодильника, точно також і керівник підприємства, не мислить існування свого бізнесу без холодильного обладнання.

ср, 03/13/2019 - 20:59

Небагато людей знайомі з терміном «холодильні установки», тому не кожен і знає про їх призначення. Наше завдання розповісти, що ж це таке, і для чого вони призначені.

Ми знаходимося за адресою:
01013, г. Киев, ул. Промислова, 4, оф.206

Телефонуйте:
Тел .: +38 (044) 332-70-03
факс: +38 (044) 332-70-01